محبوب ترین شخصیت های سریال دوستان

محبوب ترین شخصیت های سریال دوستان

در یک نظر سنجی جدید سایت یوگاو محبوب ترین شخصیت های سریال فرندز (دوستان) مشخص شد.

سریال پر مخاطب «دوستان»، در اصل در ده فصل و در سال های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ پخش می شد که جدیدا در نتفلیکس در حال پخش است.

اکنون بینندگان این سریال نظراتشان را در مورد بهترین شخصیت های این سریال بیان کرده اند. که آمار جالبی از این نظرسنجی به دست آماده است. مانیکا با ۵ در صد آرا کمترین محبوبیت را در میان بینندگان داشته است.  برادرش راس هم چندان بهتر از خواهرش نبوده و تنها یک درصد از مانیکا بیشتر رای آورده است.

فیبی با ۱۵ درصد، بیشترین رای را در میان شخصیت های اصلی زن سریال کسب کرده و شخصیت ریچل با بازی جنیفر آنیستون هم با ۱۳ درصد دومین شخصت محبوب زن سریال بوده است. جویی تروبیانی با ۱۷  درصد پس از چندلر بینگ با ۲۰ درصد، دومین شخصیت محبوب سریال شد.

بر اساس این نظر سنجی، طرفداران جویی، مردان ۶ درصد بیشتر از زنان بوده اند که در مورد فیبی این نتیجه بالعکس بوده است.

بر اساس نتایج نظرسنجی، فیبی مهربان ترین شخصیت، جوی بامزه ترین و چندلر هم شوخ ترین شخصیت های سریال هستند. ریچل هم با پنجاه درصد آرا جذاب ترین شخصیت شناخته شد. مانیکا هم به عنوان خودخواه ترین و راس هم آزاردهنده ترین شخصیت بیشترین رای را آوردند.

وقتی که از شرکت کنندگان این نظر سنحی پرسیده شد که چه کسی بهترین گزینه برای اسپین آف خواهد بود، جویی با ۱۸ درصد در صدر نظر سنجی قرار گرفت و شخصیت دوم هم فیبی با ۱۵ درصد بود.

از وقتی که سریال در نتفلیکس پخش می شود، بینندگان جدید «دوستان» از آن به خاطر تبعیض جنسیتی و همجنسگراهراسی بودنشان انتقاد کردند. بینندگان به کم بودن تنوع نژادی در فیلم هم اشاره داشتند که چرا سریال تمرکزش تنها روی پنج سفید پوست بوده است.

منبع: Time Inc

به این نقد امتیاز بدهید

دیدگاهی بنویسید.

avatar